?>
You are here:  / Tania i dobra karta graficzna / Samsung Galaxy S4…

Samsung Galaxy S4…

post by related

related post

A przynajmniej marzenie fanów, które przy okazji zdradza ich oczekiwania.

Samsungi Galaxy S cieszą się nieustanną popularnością od momentu oficjalnej premiery pierwszego modelu. W związku z tym nie dziwi fakt, że jeszcze przed jakimikolwiek oficjalnymi zapowiedziami 4 wersji tego smartfana, fani tworzą swoje własne wizje. Jedną z nich przygotowała rosyjska ekipa rozetked, która postarała się jak najbardziej urzeczywistnić swoje marzenia i przelała je do sieci w formie filmiku. Wiele osób zapewne się nabrało, a Ci którzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi, mogą rozpocząć dyskusję nam przyszłości serii S. Zobaczcie sami:

Trzeba przyznać, że ta wizja robi wrażenie i wydaje się być wielce prawdopodobna, jednak póki co pozostaje nam oczekiwanie na jakiekolwiek informacje dotyczące nowego urządzenia od Samsunga, które tak bardzo spopularyzowało Androida.

Swoją drogą, przypomniał nam się filmik, który prawdopodobnie znacie, a w którym wizja telefonu przyszłości została posunięta poza granice absurdu i w sedno parodii. X Phone z tej „reklamy” nie ma jednak nic wspólnego z projektem Google i Motoroli, a o możliwości, a raczej niemożliwości jego urzeczywistnienia przekonacie się w trakcie oglądania.