?>
You are here:  / Karta graficzna do gier / Samsung Galaxy Ace 3

Samsung Galaxy Ace 3

post by related

related post

Choć najpopularniejszą serią smartfonów Samsunga nieustannie jest Galaxy S, to dla wielu użytkowników jest ona z kilku względów nieosiągalna. Dla nich najlepszym wyborem pozostaje seria Galaxy Ace.

Smartfony Galaxy Ace doskonale radzą sobie w segmencie mid-end, w związku z czym informacje o zapowiadanej 3 serii tych urządzeń budzą wśród niektórych użytkowników niemałe oczekiwania. Jeśli ujawnione do tej pory szczegóły dotyczące kolejnego modelu się potwierdzą, to prawdopodobnie Ace 3 bez problemu zdobędzie rzesze fanów.

Smartfon ma oferować 4 calowy ekran, który najprawdopodobniej będzie pracował w rozdzielczości HD 1280×720 pikseli. Poza nim, na pokładzie Ace 3 znajdzie się dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1,2 GHz i 4 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej za pomocą kart microSD. Całość ma pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Galaxy Ace 3 ma ponadto posiadać aparat o rozdzielczości 5 Mpix i obsługiwać technologię Bluetooth 4.0. Sporym rozczarowaniem może być akumulator, który prawdopodobnie znajdzie się w smartfonie. Jeśli wierzyć informacjom, które pojawiają się w Internecie, będzie to dokładnie takie samo rozwiązanie, jak w przypadku poprzedniego modelu, czyli bateria o pojemności 1500 mAh, co nie może gwarantować dobrego wyniku, szczególnie jeśli połączymy to z ekranem HD, mającym bądź co bądź większe zapotrzebowanie na energię.

Wiele wskazuje na to, że smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach, obsługujących jedną lub dwie karty SIM. Wybór wersji może jednak nie należeć do użytkownika, a będzie narzucony przez rynek, na którym smartfon będzie sprzedawany.

Urządzenie będzie dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, dokładnie czterech: Metallic Black, Metallic Blue, Pure White oraz Wine Red.

Prawdopodobnie smartfon trafi do sprzedaży na przełomie maja i kwietnia. Jeśli chodzi o cenę, to będzie ona wyższa niż oferowanego obecnie Ace 2, jednak zapowiadane 300 euro i tak mogą zrobić z niego interesującą propozycję.