?>
You are here:  / Karta graficzna do 500 zł / Samasung Galaxy S IV – akcesoria

Samasung Galaxy S IV – akcesoria

Samsung Galaxy S IV ma już swoją premierą za sobą, jednak ciągle czekamy na jego rynkowy debiut. Tymczasem można rzucić okiem na akcesoria, które będą dostępne wraz z telefonem.

Trzeba przyznać, że pod tym względem, już chyba tylko iPhone przewyższa Samsunga, ponieważ gadżety dedykowane flagowcowi koreańskiego producenta robią wrażenie.

Ładowarka bezprzewodowa

Ten dodatek nie będzie przeznaczony wyłącznie do ładowania SGSIV, a skorzystać z niego będą mogły wszystkie urządzenia tego producenta, posiadające możliwość bezprzewodowego ładowania. Co ciekawe, w tej chwili wciąż nie wiadomo, czy obie wersje modele S IV będą mogły skorzystać z takiej dogodności, ponieważ producent nie powiedział o tym podczas oficjalnej prezentacji.

bezprzewodowa

GamePad

Ten gadżet ma dużą szanse na zainteresowanie użytkowników. Za sprawą pada ze specjalną stacją dokującą, zaistnieje możliwość przekształcenia smartfona w przenośną konsolę do gier. Sam pad bardzo przypomina kontroler konsoli Microsoftu. Jego podłączenie do smartofona będzie błyskawicznie, a oba urządzenia wykorzystają do tego celu technologię NFC.

S Band

Pierwsza ekstrawagancja. S Band to opaska na rękę, która ma monitorować ilość wykonanych przez nas kroków, pokonany dystans i spalone kalorie. Ponadto będzie ona w stanie zbadać jakość naszego snu (na podstawie ruchów, które podczas niego wykonujemy), a także zanurkować wspólnie z nami. W tym ostatnim przypadku, jej możliwości będą ograniczone do 10 metrów głębokości.

Waga

Teoretycznie to zwykła waga, niczym nieróżniąca się od pozostałych tego typu urządzeń. Jej przewaga polega jednak na tym, że będzie potrafiła zbierać i przechowywać informację odnośnie wagi siedmiu użytkowników, a wszystko za pośrednictwem smartfona i aplikacji S Health.

Monitor tętna

Kolejny oryginalny gadżet. Opaska również będzie współpracowała z aplikacją S Health, jednak w tym przypadku jej działanie będzie sprowadzało się do monitorowania tętna, aktywności i ogólnej kondycji fizycznej użytkownika.

Pozostałe

W ofercie Samsunga znajdzie się także kilka mniej oryginalnych dodatków. Wśród nich będą cztery rodzaje pokrowców, zestaw słuchawkowy, czy dodatkowa bateria.