?>
You are here:  / Tania i wydajna karta graficzna / Alternatywny zestaw walentynkowych prezentów

Alternatywny zestaw walentynkowych prezentów

post by related

related post

Walentynki – jedni kochają ten dzień, inni serdecznie nienawidzą. Jako że mieszkamy w kraju, w którym narzekanie niedługo stanie się dyscypliną narodową, można bezpiecznie założyć, że w tej drugiej grupie znajduje się zdecydowanie więcej osób. Do dnia Świętego Walentego można jednak podejść w sposób mniej konwencjonalny i zamiast czekoladowych serduszek lub też pluszowych misiaków podarować bliskiej osobie coś, co obok wartości sentymentalnej będzie sprawdzać się w praktyce.

Oczywiście my, jako technologiczne świrusy, uważamy, że im więcej kabelków, przetworników i źródeł mocy, tym prezent lepszy – dlatego też poniżej znajdziecie zestaw alternatywnych wariantów walentynkowych.

Intenso 8″ Mediadirector

Intenso 8” Mediadirector – cyfrowa ramka na zdjęcie, bo kto nie lubi zdjęć? Szczególnie takich, na których jesteście razem, uwieczniających te najszczęśliwsze, wspólnie spędzone chwile? Co prawda cyfrowe zdjęcia nie mają w sobie tej magii, co wywoływane tradycyjnie, to mają jedną przewagę – taka ramka pomieści zdecydowanie więcej, niż jedno zdjęcie, dzięki czemu poszczególne kadry nie opatrzą się zbyt szybko i Wasze roześmiane twarze będą codziennym towarzystwem.

Nikon Coolpix L27

Nikon Coolpix L27 – żeby jednak mieć co do takiej ramki wrzucić, zdjęcie najpierw trzeba wykonać. Smartfony sprawdzają się w tej roli bardzo dobrze, jednak nie ma to jak prawdziwy aparat. Nikomu jednak nie chce się przy okazji każdego wyjścia targać dużego korpusu i przynajmniej dwóch obiektywów – dlaczego zatem nie zainwestować w niewielki, ale robiący bardzo dobre zdjęcia aparat? Seria Coolpix wyróżnia się właśnie niewielką rozmiarówką i świetną jakością zdjęć, dlatego też ten aparat towarzyszyć Wam będzie mógł na każdym kroku.

Sony MDR-ZX100

Sony MDR-ZX100 – muzyka to jeden z naszych najwierniejszych towarzyszy, każdy z nas ma też swoje ulubione piosenki, które przypominają o konkretnych wydarzeniach – w tym przypadku kojarzących się z chwilami spędzonymi wspólnie. Słuchawki to prezent dla pragmatyków, którzy stawiają na praktyczną stronę podarunku. A jeśli ktoś zapyta ‘Słuchawki na Walentynki? Zwariowałeś?’ zawsze możesz odpowiedzieć, że to po to, by Wasze wspólne, ulubione utwory towarzyszyły ukochanej osobie na każdym kroku.

SanDisk Sansa Clip+ 4GB

SanDisk Sansa Clip+ 4GB – uzasadnienie wyboru tego konkretnego odtwarzacza mogłoby być identyczne, jak w przypadku słuchawek – dzięki temu małemu, zgrabnemu i, można chyba tak powiedzieć, seksownemu odtwarzaczowi ukochana osoba będzie mogła mieć przy sobie 4 GB ulubionej muzyki – to powinno wystarczyć, żeby zmieścić tam wszystkie Wasze specjalne utwory. Przy tym odtwarzacz świetnie nadaje się dla osób aktywnych fizycznie – sporty zdecydowanie lepiej uprawia się, gdy w uszach gra ulubiona muzyka, a odtwarzacz jest i mały, i ma fizyczny panel sterowania, co bardzo ułatwia zmianę aktualnie granej piosenki czy też sterowanie głośnością.

Beyond Dwie Dusze

Beyond: Dwie Dusze – jeśli Twoja druga połówka uwielbia gry wideo, to Beyond może być dobrym przyczynkiem do tego, żeby przy konsoli spędzić wspólnie trochę czasu. W zasadzie nie jest to gra, a interaktywny film, gdzie historia i wielowątkowość liczą się najbardziej. I tak jak w przypadku tradycyjnego filmu, tak i historię opowiedzianą w tej produkcji warto podzielić z kimś bliskim.