...
You are here:  / Tania i wydajna karta graficzna / ZTE Nubia Z7

ZTE Nubia Z7

post by related

related post

Ten moment musiał nastąpić, jednak chyba niewielu sądziło, że to ZTE zechce wstrząsnąć rynkiem.

O czym mowa? O smartfonach, tabletofonach, a być może po prostu tabletach przyszłości. Nie wiemy jeszcze jak klasyfikować urządzenie z ekranem o przekątnej 6,3 cali, ale po kolei…

W ostatnim czasie ZTE zaprezentowało kilka ciekawych pozycji przeznaczonych na rynek urządzeń mobilnych, jednak żadne z nich nie wzbudziło takich emocji, jak zapowiedź Nubia Z7, która może wyznaczyć standardy na kilka długich miesięcy.

Pierwsza charakterystyczna cecha Z7 to ekran o przekątnej 6,3 cali pracujący w wysokiej rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Jest to rozmiar do tej pory niespotykany na rynku, jednak chyba należało oczekiwać, że prędzej czy później się pojawi. Zaskakująca jest też reszta. Na pokładzie ZTE znajdzie się prawdopodobnie aż 8-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4 GHz, 128 GB wbudowanej pamięci i mocny akumulator o pojemności 4000 mAh. Do tego należy dodać 16 Mpix aparat, moduł LTE i najnowszego Androida, jednak nie Jelly Bean, a kolejną wersję 5.0, która ma być najświeższą w momencie premiery samego urządzenia.

Wszystko to brzmi niesamowicie i rozbudza wyobraźnię, jednak należy jeszcze poczekać na potwierdzenie pierwszych doniesień. Mamy jednak nadzieję, że ostateczny produkt nie straci nic z tego, co sugerują plotki, a także liczymy, że na premierę nie będzie trzeba zbyt długo czekać. Obok samego Androida 5.0, właśnie to urządzenie wzbudza w tej chwili nasze największe oczekiwania.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.