You are here:  / Testy kart graficznych / Wiemy jak będzie wyglądać Sony Xperia Z4, wyciekły zdjęcia

Wiemy jak będzie wyglądać Sony Xperia Z4, wyciekły zdjęcia

post by related

related post

Do internetu wyciekły zdjęcia nowego smartfona Sony Xperia Z4. Wprawdzie nie są to oficjalne zdjęcia, ale za całą sprawą stoi @OnLeaks, a więc można śmiało powiedzieć, że jest to sprawdzone źródło. Dzięki tym zdjęciom możemy poznać wygląd urządzenia i śmiało stwierdzić jak na Sony przystało – rewolucji nie ma.

Detale, wszędzie detale

Od czasów pierwszej Xperii Z w kwestii wizualnej zmieniło się tak naprawdę niewiele. Rewolucji nie było, bardziej można by rzec – ewolucja. Drobne detale na które przeciętny klient i tak nie zwracał uwagi, a to co tak naprawdę się zmieniało to „wnętrze”.

W przypadku Xperii Z4 głównym „detalem” jest odsłonięty port micro USB, ale to nie oznacza że smartfon nie będzie wodoodporny, wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to głównie wymienia się tu 5.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD lub WQHD.

Do tego ma dojść 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 810, 3 GB pamięci RAM, aparat główny 20.7-megapiksela, port podczerwieni, i system operacyjny Android w wersji 5.01 Lollipop. Czy producent pokaże coś jeszcze? Przekonamy się wkrótce.

Wiemy jak będzie wyglądać Sony Xperia Z4, wyciekły zdjęcia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)