...
You are here:  / Karta graficzna do 1000 zł / Shiru Emperor 10

Shiru Emperor 10

post by related

related post

Jeśli interesuje Was wydajny tablet z ekranem w wysokiej rozdzielczości, ale nie chcecie wydawać na niego ogromnych pieniędzy, to ciekawą propozycję może stanowić Shiru Emperor 10.

Tablet oficjalnie zadebiutuje na rynku 15 maja, jednak wszyscy zainteresowani już teraz mogą zamówić go w ofercie przedsprzedażowej. Co ciekawe, jeśli zrobicie to przed 8 maja, to jego cena wyniesie 899 zł. Wystarczy jednak spóźnić się jeden dzień, a koszt zakupu wzrośnie o 100 zł i wyniesie 999 zł. Czy warto się pospieszyć? Oceńcie sami…

Shiru Emperor 10 oparty jest na 9,7 calowym wyświetlaczu wykonanym w technologii IPS. Zapewnia ona doskonałe odwzorowanie kolorów, wysoki kontrast, ale przede wszystkim maksymalnie szerokie kąty widzenia. Do tego obraz będzie prezentowany w rozdzielczości 2048×1536 pikseli, co sprawia, że prawdopodobnie przez długi czas będzie on robił imponujące wrażenie na użytkownikach.

Wewnątrz tabletu znajdzie się miejsce dla czterordzeniowego procesora Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1.6 GHz, zbudowanego na architekturze ARM Cortex-A9. Dostanie on do pomocy czterordzeniowy układ graficzny Mali-400MP4 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Do dyspozycji użytkownika zostanie z kolei oddane 16 GB wbudowanej pamięci, którą oczywiście będzie można rozszerzyć za pomocą kart microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

W kwestii wyposażenia dodatkowego, Shiru Emperor 10 nie zaoferuje niczego zaskakującego. Znajdziemy w nim aparat główny o rozdzielczości zaledwie 2 Mpix, kamerę internetową o takiej samej rozdzielczości oraz standardowe moduły łączności: WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth, port microUSB, miniHDMI, wyjście słuchawkowe mini jack 3.5 mm.

Tablet zostanie za to wyposażony w duży akumulator o pojemności 10000 mAh. Całe urządzenie zamknie się w wymiarach 241 x 189 x 9,4 mm i waży 643 gramy. Nad jego kontrolą będzie czuwał Android w wersji Jelly Bean 4.1.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.