?>
You are here:  / Dobra karta graficzna / Reklamy Nexus 4

Reklamy Nexus 4

post by related

related post

Choć telefon swoją premierę świętował już jakiś czas temu, to producenci dopiero teraz postarali się o reklamy… dwie różne reklamy.

Pierwsza z reklam jest autorstwa Google i skupia się, co naturalne, głównie na zaletach nowego Androida. W tym przypadku chodzi o funkcję robienia sferycznych panoram. Nie wiem jak Wy, ale ja od początku czułem, że zdjęcie z reklamy nie może się do końca udać… Efekt owszem, zadowalający, jednak nie dla uważnych. Polecamy:

Kolejna reklama to już dzieło LG, a więc i szersze ukazanie możliwości smartfona. Pomysł na reklamę ciekawy, a efekt? Oceńcie sami:

Sam telefon na rynku zadebiutował wraz z końcem października bieżącego roku. Nexus 4 stylistycznie nawiązuje do Galaxy Nexusa opracowanego wspólnie przez Google i Samsunga, a jego najbardziej charakterystyczną cechą jest szkło Gorilla 2, które znajduje się nie tylko na wyświetlaczu, ale również pokrywa cały tył obudowy.

Wewnątrz urządzenia jest równie ciekawie. Czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.5 GHz wspomagany przez 2 GB RAM pozwala wyświetlać możliwości najnowszego Androida 4.2 na ekranie o przekątnej 4,7 cala, wykonanym w technologii TrueHD IPS+. Do tego otrzymujemy aparat 8 Mpix, obsługę NFC, ale też brak slotu na karty pamięci. Możliwości przechowywania danych ograniczają się bowiem do zasobów telefonu, które w zależności od wersji wynoszą 8 lub 16 GB.