You are here:  / Tania i dobra karta graficzna / Przygotuj swoje auto na zimę i wygraj Gran Turismo 6

Przygotuj swoje auto na zimę i wygraj Gran Turismo 6

post by related

related post

Witajcie po Świętach! Zadowoleni z prezentów? Tak? Nie? Nieważne – bo tym razem to my mamy dla Was prezent. A właściwie dajemy Wam szansę zawalczenia. O co? O Gran Turismo 6 – nową odsłonę legendarnej serii studia Polyphony Digital. Stawka dla wielbicieli wyścigów i posiadaczy PlayStation 3 zatem spora. Co musicie zrobić by wziąć udział w konkursie?

Choć zima astronomiczna rozpoczęła się dopiero 21 grudnia, to kierowcy swoja auta przygotowują do tej trudnej pory roku już od dłuższego czasu. I z tym też będzie związane zadanie konkursowe. A brzmi ono: Czy Twoje auto jest gotowe na zimę?

Otóż chcielibyśmy, żebyś w maksymalnie kreatywny sposób pokazał nam na zdjęciu, jak przygotowujesz swój samochód do zimy. Zrobienie zbliżenia na bieżnik opon zimowych to jedna z opcji, ale nie oszukujmy się – raczej z małym potencjałem na zwycięstwo. Czapki, szaliki, buty z ocieplanym futerkiem – popuśćcie wodze wyobraźni i nas zaskoczcie. Chyba, że nie chcecie dać sobie szansy, by któregoś pięknego dnia otrzymać nadaną na Wasze nazwisko przesyłkę, zawierającą płytę z grą:)

Zatem w skrócie: w kreatywny sposób przygotowujecie swoje auto na zimę, robicie fotkę i podsyłacie ją na konkurs@pcgeek.com.pl. Resztą zajmuje się nasze redakcyjne jury. Zapoznajcie się też z regulaminem konkursu, który widnieje tutaj.

Konkurs zaczynamy dzisiaj, tj. 27.12.2013. Ostateczny i nieprzekraczalny termin nadsyłania zgłoszeń to godzina 23:59 6.01.2014. A zatem śpieszcie się – tylko tak się wydaje, że czasu jest dużo.

Aha – obie płyty są w wersji promo. To znaczy, że nie mają niestety opakowania DVD, okładki i innych, zbędnych bajerów. Mają jednak grę w najpełniejszej dostępnej wersji – jest zatem o co walczyć. Powodzenia!

Przygotuj swoje auto na zimę i wygraj Gran Turismo 6
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)