You are here:  / Testy kart graficznych / Potężne DLC do Wiedźmina 3 – Serce z Kamienia oraz Krew i Wino

Potężne DLC do Wiedźmina 3 – Serce z Kamienia oraz Krew i Wino

post by related

related post

I znowu Wiedźmin. Tym razem, zapowiedziano 2 ogromne dodatki (DLC), wprowadzające kilkanaście godzin dodatkowej rozgrywki. Wiadomość ta z całą pewnością ucieszy fanów.

Serca z Kamienia oraz Krew i Wino

Nowe dodatki to przede wszystkim zupełnie nowa zawartość, przedmioty, przeciwnicy, nowi bohaterowie, postaci znane i lubiane przez fanów uniwersum Wiedźmina oraz kilkanaście godzin dobrej dodatkowej rozgrywki.

Serca z Kamienia zabierze graczy do Ziemi Niczyjej oraz Oxenfurtu wciągając Geralta w tajemniczą i mroczną intrygę, to kilkunastogodzinna przygoda, na której spotkamy całkiem nową i tajemniczą postać – Pana Lusterko.

Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.

wiedźmin 3 dlc
Premiera Serca z Kamienia będzie w październiku 2015 i będzie kosztować 9,99 dolarów, natomiast Krew i Wino do kupienia pojawi się w pierwszym kwartale 2016 roku za 19,99 dolarów. Decydując się na zakup obu naraz przyjdzie zapłacić 24,99 dolarów.