You are here:  / Tania i wydajna karta graficzna / Graj na konsoli za pomocą myszy i klawiatury

Graj na konsoli za pomocą myszy i klawiatury

post by related

related post

Solą w oku posiadaczy Playstation lub Xboxa była zawsze słaba precyzja w grach, które zmuszają do posiadania niemal chirurgicznej dokładności. Takimi produkcjami, wymagającym wzmożonej dokładności ruchów są zazwyczaj FPS-y oraz różnego rodzaju trzecioosobowe przygodówki. Jednak wynaleziono panaceum na wirtualne bolączki użytkowników konsol.

Osoby, które przerzuciły się z popularnego peceta na PS3 bądź Xbox 360 momentalnie odczuły różnice w sposobie rozgrywki. Gałki analogowe dalekie są od swobody poruszania się za pomocy myszki, wobec tego tytuły, jakie wcześniej nie sprawiały ,,komputerowcom” jakiegokolwiek kłopotu, po ,,przebranżowieniu” się na konsolę stawały się horrendalnie wymagające, wręcz niegrywalne.

Podobny problem posiadali gracze, którzy do rozgrywki podchodzili niemal profesjonalnie. Dla nich każdy ułamek sekundy jest najistotniejszy, a jeśli dorzuci się do tego rozrywkę sieciową, gamepad staje się niekiedy bezużyteczny.

Naprzeciw wygodzie i potrzebom dwóch wymienionych grup już w 2012 roku, uznana firma na rynku sprzętu komputerowego Natec wypuściła na rynek adapter nazwany Eagle Eye, dzięki której Playstation oraz Xbox może być użytkowany za pomocą klawiatury oraz myszy. Jego podłączenie jest niebywale proste – malutkie urządzenie podpinamy kablem do naszej konsoli, natomiast klawiatura i myszka jest podczepiana pod dwa dostępne i wyraźnie oznaczone porty USB.

Eagle Eye, jako niekwestionowany lider tego innowacyjnego zastosowania, posiada również funkcję kalibracyjną, gdzie bez większych trudności ustawimy optymalną czułość myszki i wszelkie inne szczegóły, które wedle naszych preferencji mogą ułatwić nam grę. Dodatkowe oprogramowanie posłuży też do mapowania przycisków na klawiaturze, toteż każde urządzenie może zostać idealnie spersonalizowane.

Pozostałe akcesoria do konsol ADAPTER NATEC GENESIS EAGLE EYE DLA XBOX360

Producenci zapewniają, że takie rozwiązanie zdecydowanie usprawni uzyskiwanie przez fanów gier lepszych wyników na wirtualnym polu bitwy. przez co zatrze się granica między komputerami a konsolami. Pozwoli także na wygodniejszą obsługę gier, co było powodem wielu narzekań byłych komputerowców.

Eagle Eye dostępny jest w sprzedaży za niecałe 300 złotych, przy czym objęty jest dwuletnią gwarancją. Jeszcze mało osób świadomych jest istnienia tego typu urządzeń, a mają one przecież podstawy, by zrewolucjonizować rynek gier wideo.

Graj na konsoli za pomocą myszy i klawiatury
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)