You are here:  / Karta graficzna do gier / Czas na zmiany, czyli nowy wygląd Maxwell PC

Czas na zmiany, czyli nowy wygląd Maxwell PC

post by related

related post

Część z was mogła zauważyć podczas ostatniego weekendu, że zmieniła się szata graficzna. Powodów było kilka, głównie przez złe dopasowanie strony do różnych ekranów, więc czas najwyższy było to zmienić.

Maxwell PC zmienia wygląd jak rękawiczki

Potrzebne były zmiany na lepsze, a wymagało to szaty graficznej, która wykorzysta w pełni swój obszar. A jak bardzo źle dopasowała się strona do ekranu? Sprawdźcie sami na poniższym zdjęciu:

nowy wygląd Maxwell PCnowy wygląd Maxwell PC

Po lewej stronie znajduje się screen starej szaty graficznej, a po prawej screen z nowym wyglądem. Oba zdjęcia zostały wykonane na tym samym urządzeniu o przekątnej 5,7 cala. Stary wygląd nie wykorzystywał 100% ekranu, aby wyświetlić treść co było głównym problemem.

Od teraz wszystko jest bardziej czytelne i wyraźne na każdym urządzeniu, a także polepszone zostało wczytywanie strony, które na starym motywie dostawało zadyszki 🙂

Jak to wyglądało na początku?

A teraz coś z historii, mianowicie początki – są trudne i wie to chyba każdy kto próbował założyć bloga, a wybór wyglądu niestety był problemem, który trzeba było jakoś rozwiązać. Zanim strona ruszyła z pierwszymi wpisami, musiała mieć „ręce i nogi”, a jak to wyglądało?

nowy wygląd Maxwell PC

Jednym słowem – nieciekawie, choć ze stworzonego ręcznie logo byłem bardzo zadowolony, ostatecznie nie znalazło się to na stronie w wersji finalnej, tak więc po kilku dniach wygląd się zmienił na znany tym którzy odwiedzili Maxwell PC między styczniem a majem 2015:

nowy wygląd Maxwell PC

… i choć strona wyglądała dużo lepiej, problem z urządzeniami mobilnymi, a dokładnie z niewykorzystaniem pełni ekranu, dawał się we znaki, dlatego były potrzebne kolejne zmiany…

nowy wygląd Maxwell PC

… i nadeszły. Mam nadzieję, że wygląd przypadnie do gustu czytelnikom, zarówno tym na komputerach jaki i na smartfonach.

Kilka słów podsumowania

Zmiany były potrzebne i myślę, że większość z was się z tym zgodzi, że zarówno na tabletach, laptopach, komputerach czy innych urządzeniach Maxwell PC wygląda lepiej niż wcześniej.

A jakie są wasze odczucia? Jeżeli macie jakieś uwagi, podzielcie się nimi w komentarzu, oczywiście wszystko wezmę pod uwagę 🙂

Czas na zmiany, czyli nowy wygląd Maxwell PC
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)